Αθλητικές μεταδόσεις με Ολυμπιακό και ΠΑΟΚ σήμερα | olympiakos sise

Πολλή δράση περιλαμβάνει το σημερινό (30 Οκτωβρίου) αθλητικό πρόγραμμα, με τα ματς του Ολυμπιακού και του ΠΑΟΚ για τη Superleague να ξεχωρίζουν.

Αναλυτικά:

10:45 Eurosport 1
Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων 6 ώρες Μπαχρέιν

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Λέστερ – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports 2HD
Φούλαμ – Γουέστ Μπρομ EFL Championship

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 Erste Bank Open

15:00 Novasports 1HD
Έλτσε – Ρεάλ Μαδρίτης La Liga

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Αταλάντα – Λάτσιο Serie A

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Σπαρτάκ Μόσχας – Ροστόφ Ρωσικό Πρωτάθλημα

16:30 Novasports Start
Φράιμπουργκ – Γκρόιτερ Φιρτ Bundesliga

16:30 Novasports 6HD
Αρμίνια Μπίλεφελντ – Μάιντς Bundesliga

16:30 Novasports 5HD
Μπάγερ Λεβερκούζεν – Βόλφσμπουργκ Bundesliga

16:30 Novasports 4HD
Ντόρτμουντ – Κολωνία Bundesliga

16:30 Novasports 3HD
Ουνιόν Βερολίνου – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Νιούκαστλ – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Μάντσεστερ Σίτι – Κρίσταλ Πάλας Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Μπέρνλι – Μπρέντφορντ Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Γουότφορντ – Σαουθάμπτον Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 Erste Bank Open

17:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Λίβερπουλ – Μπράιτον Πρέμιερ Λιγκ

17:00 ΕΡΤ3
Απόλλων Πάτρας – Προμηθέας Πάτρας Basket League

17:00 ΕΡΤ Sports 1
Άρης – Λαύριο Basket League

17:15 Novasports 1HD
Σεβίλλη – Οσασούνα La Liga

18:00 Novasports 2HD
Μετς – Σεντ Ετιέν Ligue 1

18:00 ΕΡΤ Sports 2
Φοίνικας Σύρου – Ολυμπιακός Volley League Ανδρών

18:05 Star Κεντρικής Ελλάδας
ΑΟ Λαμίας – Α. Ο. Θήρας Α1 Γυναικών Volley League

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Πόρτο – Μποαβίστα Liga Portugal

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Ελλάς Βερόνα – Γιουβέντους Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Τότεναμ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Παναιτωλικός – Ολυμπιακός Super League

19:30 Novasports 3HD
Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Λειψία Bundesliga

19:30 Novasports 1HD
Βαλένθια – Βιγιαρεάλ La Liga

19:30 Novasports Prime
ΠΑΟΚ – Απόλλων Σμύρνης Super League

19:45 Novasports 5HD
Χεράκλες – Άγιαξ Eredivisie

20:00 ΕΡΤ3
Ιωνικός HNC Revolution – ΑΕΚ Basket League

20:00 Eurosport 2
PGA Tour Γκολφ

21:00 COSMOTE SPORT 9 HD
UFC 267 Γιαν Μπλάχοβιτς – Γκλόβερ Τεϊξέιρα

21:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Εστορίλ – Μπενφίκα Liga Portugal

21:00 Novasports 4HD
Ντερτόνα – Βίρτους Μπολόνια Lega Basket Serie A

21:30 Novasports 3HD
Αμβούργο – Χολστάιν Κίελ Bundesliga 2

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Τορίνο – Σαμπντόρια Serie A

21:45 Novasports 6HD
Σιντ Τρούιντεν – Κλαμπ Μπριζ Βελγικό πρωτάθλημα

22:00 Novasports 5HD
Ρέντινγκ – Μπόρνμουθ EFL Championship

22:00 Novasports 2HD
Λιόν – Λανς Ligue 1

22:00 Novasports 1HD
Μπαρτσελόνα – Αλαβές La Liga

23:15 COSMOTE SPORT 8 HD
Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Βιτόρια Γκιμαράες Liga Portugal BWIN